Головна

Нас досі переслідує стереотип, нібито в селі і невеликих містечках люди куди здоровіше, адже там і повітря свіже, і рухова активність набагато більш насиченою. Насправді, міський чоловік має куди більше можливостей вести здоровий спосіб життя, не в останню чергу за рахунок занять відновними практиками. Однією з таких є еротичний масаж для чоловіків, що втілює давні знання Сходу.

Еротичні масажі від салону «Bodylux» в Києві

Эротический массаж КиевСалон «Bodylux» надає повний набір послуг по релаксації і відновлення організму, в тому числі і водні процедури. Еротичний масаж https://night-angels.com.ua/uk/ освіти представлений декількома видами. Крім власне еротичного варіанту, варто згадати класичний і королівський варіанти. Що стосується класичного еротичного масажу, то його фішка полягає в благотворну дію на затиснуті м’язи спини – одне з найслабших місць сучасного чоловіка, що не нейронну провідність, і усуває біль. Що дуже важливо, сеанси класичного такого еротичного масажу у Львові дозволяють мінімізувати ризики отримати інсульт або інфаркт.

Ми пропонуємо ефективні сеанси і найпривабливіші ціни в цілому Києві і області.

Особливості еротичного масажу від «Bodylux»

Еротичний масаж для чоловіків націлений на комплексну дію на весь організм. Після сеансу ви:

 • позбудетеся від роздратованості і втоми;
 • підвищите працездатність;
 • нормалізіруете емоційний настрій;
 • позбудетеся від всіляких больових відчуттів в області хребта, суглобів ніг і рук, попереку.

Майте на увазі, що королівський, як і будь-який інший еротичний масаж в Києві, не передбачають інтиму, але відчуття, які ви отримаєте, введуть вас в екстаз.

Еротичний масаж як зарядка енергією

Салон эротического массажаЯкщо ви відчуваєте втому від щоденних турбот на роботі і в будинку, і вам критично необхідно розслаблення, релаксація і заряджання енергією, краще рішення дозволити собі сеанс еротичного масажу в центрі нашого міста.

Салон еротичного масажу «Bodylux» надає клієнтам чудову обстановку під час масажу, яку забезпечують:

 • приглушений приємний світло;
 • тиха розслаблююча музика;
 • запалені ароматичні свічки;
  запах ароматичних масел;
 • дотик ніжних умілих рук.

Дізнатися більше повну інформацію ви зможете на сайті нашого салону еротичного масажу «Bodylux».
Саме поняття еротичного масажу для чоловіків викликає у багатьох потенційних клієнтів здивування або посмішку, що пов’язано з неправильним розумінням його суті.

Еротичний масаж Київ від салону «Bodylux» не має ні найменшого зв’язку з сексом, і в своїй суті є оздоровчої та відновної практикою.

Особливості еротичного масажу

В основі цього еротичного масажу – рефлекторне і механічний вплив на тіло. Родзинка еротичного масажу в тому, що він ефективно впливає на чоловічу потенцію, при цьому розкриваючи таємний потенціал чоловіки.

Якщо вас зацікавив еротичний масаж, відразу скажемо, що існує кілька його варіантів. Найпростіший – класичний. Чому класичний еротичний масаж метро краще звичайного класичного масажу? – запитаєте ви. Тут все гранично просто – у другому варіанті ми маємо справу лише з впливом на м’язи і шкіру, причому обмеженим, а в першому – з комплексним підходом, який також включає психофізичний розслаблення і глибоку релаксацію. Ви не тільки отримуєте чудове фізичне самопочуття, а й психологічну стійкість, впевненість в своїх силах, в тому числі і в плані сексуальності.

Найпривабливішим еротичним масажем виглядає королівський варіант. У сеансі королівського еротичного масажу в Києві застосовуються ароматичні масла, що відповідають за розслаблення. Складовою процедури є класичний масаж, що складається з широкого набору технік по поглаживанию, розтирання, натискання і поплескування. І все це одночасно в чотири руки. Потім сеанси чергуються, що забезпечує максимальне наповнення енергією і приємними відчуттями.

Що пропонує салон еротичного масажу «Bodylux»?

Наш салон «Bodylux» пропонує не тільки високопрофесійний сеанс, а справжнє шоу, незабутню імпровізацію, яку влаштують вам наші масажистки.

Cалон «Bodylux» надає клієнтам чудову обстановку під час масажу, яку забезпечують:

 • приглушений приємний світло;
 • тиха розслаблююча музика;
 • запалені ароматичні свічки;
 • запах ароматичних масел;
 • дотик ніжних умілих рук.

У нашому салоні до ваших послуг тільки кращі професіоналимасажистки. Концепція нашого центру полягає в тому, що ми не стоїмо на місці, а намагаємося постійно вдосконалюватися. Масажистки, набираючись досвіду, наполегливо вдосконалюють свої методи і техніки. Їх уже зараз можна називати справжніми майстрами своєї справи.

Ціни у нас найпривабливіші у нас ви посправжньому знайдете висококласний еротичний масаж недорого. З огляду на високий рівень еротичного масажу і вартість, ви відразу зрозумієте, що кращого балансу вам не знайти.