Еротичний масаж

Ви хочете відпочити від роботи, розвіятися і заряджати життєвою енергією? Тоді запишіться на еротичний масаж. Ця процедура не має нічого спільного з інтимом і вигідно відрізняється від звичайного масажу. Всього за один сеанс ви позбудетеся від поганого настрою і забудете про нудьгу! Еромассаж покращує як фізичне, так і психічне здоров’я чоловіків.

Суть і особливості еротичного масажу. Де, як і ким він проводиться

Эротик массаж в КиевеЕротичний масаж проводиться в спеціалізованих салонах. Там працюють красуні-масажистки, які добре знають свою справу і вміють дарувати клієнтам задоволення. Вони не надають інтимних послуг, однак ніжними дотиками доводять джентльменів до повного релаксу. Салони зберігають конфіденційність відвідувачів і можуть похвалитися високим рівнем сервісу. До відвідування такого закладу варто заглянути на його сайт. Там ви дізнаєтеся про вартість послуг, зможете подивитися на фото дівчат-співробітниць і ознайомитися з доступними різновидами еромассажа. До послуг масажисток вдаються не тільки чоловіки, але і жінки. Розслаблююча процедура триває приблизно годину. Існують експрес-програми, в рамках яких можна отримати максимум насолоди всього за 30 хвилин. Еротичний масаж проводиться так: чоловік приймає душ (один або разом з дівчиною), після чого лягає на диван в затишному приміщенні, де грає тиха музика, а світло не ріже очі. Дівчина ніжно масажує все його тіло руками, оголеними грудьми і сідницями. Повільні руху масажистки забезпечують млість а розслаблення, а швидкі – підсилюють кровообіг і володіють стимулюючим ефектом. Якогось суворого порядку і правил проведення еромассажа не існує. Працівниці салонів намагаються знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта, щоб той залишився задоволений. Процедура може проводитися не однієї, а відразу двома спокусниці. У цьому випадку клієнт салону гарантовано отримати насолоду від подвійної «порцією» дотиків і ласк.

Основні переваги проведення процедури: повне розслаблення і не тільки

Еротичний масаж не просто розслабляє, але і:

  • прискорює відновлення працездатності людини;
  • стимулює секрецію статевих гормонів; позбавляє від депресії та стресу;
  • допомагає чоловікам, які мають проблеми з ерекцією.

Эротический массаж мужчинеВін також володіє лікувальним ефектом, оскільки супроводжує відновленню пошкоджених м’язів, сухожиль і зв’язок. Насолодившись цією процедурою в Києві або інших містах України, ви зрозумієте, як доставити більше задоволення своїй другій половинці під час сексуальних ігор, позбудетеся від комплексів і навчитеся розуміти мову тіла інших людей. Одного разу відвідавши салон, де проводять еромассаж, ви будете повертатися туди знову і знову. Після цієї процедури ви будете відчувати себе відпочив, забудете про болі в тілі і відчуєте прилив сексуальної енергії. Вартість масажу низька, а тому дозволити собі такий релакс можуть всі бажаючі.

Придуманому на Сході цього еротичного масажу тисячі років. І древні китайці, і індуси знали, що такі дії можуть бути не тільки дуже приємними, але і не менш корисними. Головне знання певних точок, на які треба впливати, і використання аромомасел та інших додаткових аксесуарів. За допомогою такого впливу можна влити на ерекцію чоловіки і бажання жінки, впливати на продовження і яскравість статевого акту.

Еротичний масаж не просто руки, гладящімі викликають збудження ділянки тіла, а зовсім окремий вид задоволення, одночасно і розслабляючий, і збудливий. Для того щоб вміти робити дійсно незабутній масаж, треба знати про його нюансах і тонкощах. Наприклад, досвідчена масажистка може створити незабутній осередок сексуального збудження, після чого м’яко зняти його. Завдяки цьому чоловік уникає сексуального «перегоряння», а отримує незабутні відчуття і набуває впевненість, яка залишається з ним назавжди.

У більшості технік еротичного масажу зустрічаються однакові прийоми: розминання, погладжування, розтирання. Однак всі вони націлені на одному опрацювання ерогенних зон і збудливих діях. Тому масажистка може використовувати не тільки руки, як при звичайному масажі, а все тіло і пестити клієнта безліччю доступних їй способів.

Найбільш відомі техніки еротичного масажу:

Ойл – спосіб, при якому у великій кількості використовується розігріте масло яким дівчина обливає не тільки відвідувача, але і саму себе; Боді – тайська техніка, в якій розпалене тіло майстрині ковзає по тілу чоловіка, а їх шкіра максимально стикається; «Гілка сакури» – різновид еротичного масажу, придумана в Японії, в цій техніці застосовується гаряче дихання, використовуються губи і язик; Тантра – масаж родом з Індії, відрізняється грою, стимулюючої геніталії, частою зміною ритму. Найчастіше масаж проводить відразу дві масажистки; Аквапенний еротичний масаж – для сеансу потрібно ванна або джакузі, наповнена піною. Майстриня масажу треться об пацієнта оголеним тілом, а вода і піна роблять ці дотики надзвичайно м’якими; Аквагель – на відміну від попередньої техніки, цей вид масажу проводиться під душем, а тіло масажистки покривається спеціальним гелем, який створює неповторний ефект під час дотику жінки до чоловіка.

При цьому сам масаж всього лише частина ритуалу. Масажисткою обов’язково створюється відповідна обстановка, що включає в себе: відсутність сторонніх звуків і дій, запалені ароматичні свічки, тиха розслаблююча музика. Час сеансу не має значення, головне налаштованість на отримання максимального задоволення.

Продумується і зручна приємна поверхня м’яка провалюється ліжко для цього точно не підходить. Дуже важливий підбір відповідних ароматичних масел, використовуваних при масажі (без них сеанс не проводиться. А потрібний ефект не досягається). Ефірні масла вибираються виходячи з бажаного ефекту. Серед них є і тонізуючі, і розслаблюючі, і заспокійливі масла. І в цьому масажистка повністю орієнтується на бажання пацієнта.