Медовий еротичний масаж

Мед нерідко використовується в еротичних іграх, адже його можна наносити на оголене тіло, щоб злизувати під час прелюдії, а також робити з ним масаж. Сьогодні еротичний масаж з медом вважається одним з найбільш солодких задоволень, що дозволяють проникнути в світ питаннях бажань і фантазій. Давайте дізнаємося, що він із себе представляє і як його робити, щоб доставити максимум задоволення.

Що таке медовий еротичний масаж, в чому його особливості та переваги

Медовый эромассажВикористання меду замість масажного масла має не тільки еротичні, а й практичні причини. Мед – унікальний природний продукт, у складі якого цілий коктейль корисних антиоксидантів, вітамінів і мінералів. Він вважається потужним афродизіаком, здатним відкрити в чоловікові величезний потенціал. Причому не обов’язково навіть вживати мед в їжу, досить вдихати його аромат і відчувати текстуру. Запах меду розслабляє і налаштовує на релакс, а його тягучість, солодкість, липкість викликає еротичні асоціації, чим і обумовлений енергетичний ефект медового масажу.

Еротичний масаж з медом являє собою процедуру, під час якої дівчина обмазує клієнта медом, немов маслом, масажуючи кожну частину його тіла, включаючи найінтимніші. При цьому масажистка постає абсолютно голою, що пестить погляд і розпалює уяву.

Перед процедурою мед нагрівають до температури тіла, щоб його відчуття на шкірі було максимально комфортним. Звичайно ж, використовується тільки рідкий мед, який приємно обволікає тіло і дарує неймовірне відчуття релаксації.

Багато чоловіків зізнаються, що процес обмазування медом неймовірно збуджує, а запах і смак меду налаштовує на сексуальне задоволення. Крім того, можна здійснити таємні фантазії, адже хто не мріяв, щоб його обмазала медом красива дівчина?

Як бонус, слід зазначити корисні властивості меду для шкіри. Після процедури шкіра стане гладкою і бархатистою, а приємний медовий аромат збережеться навіть на наступний день.

Як роблять еротичний масаж з медом, і на що налаштуватися перед сеансом

Медовий масаж популярна процедура, під час якої дівчина ніжно розминає тіло клієнта, використовуючи мед, замість масажного масла. Рідкий, текучий мед ідеально для цього підходить, адже він легко розподіляється по тілу і дуже приємно відчувається на шкірі. Але також в мед можна додати ефірні масла, якщо є потреба повністю розслабитися і відключити розум. В такому випадку масло підбирають за смаком клієнта, щоб його запах налаштовував на відпочинок і не відволікав від головного.

Після легких розминок рухів починається основний https://night-angels.com.ua/ еротичний масаж у Львові з медом, який триває до повного релаксу. Налаштуйтеся на максимальне задоволення і не думайте ні про що під час сеансу. Красива дівчина буде пестити ваше тіло, а ковзання її рук, занурених у мед, будуть доставляти неймовірне задоволення.

Під час медового масажу ви забудете про все, сконцентрувавшись на своїх відчуттях, а вони будуть незабутні!

Якщо ви давно мріяли дізнатися, що таке еротичний масаж з медом, то швидше за записуйтеся на сеанс, щоб здійснити найпотаємніші бажання і спробувати на смак одне з найвишуканіших задоволень.