Салон еротичного масажу

Салон еротичного масажу Bodylux

Ми піклуємося про кожного клієнта. Карколомні дівчата відволікають чоловіків від щоденних проблем і дарують радісні миті. Вони використовують різні техніки, завдяки яким відвідувачі повністю розслабляються. Еротичний масаж цілодобово (24/7) виконується в нашому салоні. Надання послуг проводиться таким чином: – клієнт дзвонить по телефону, вказаному на сайті. Наша співробітниця робить запис на певний час; – клієнта зустрічає доброзичлива уважна дівчина-адміністратор. В обов’язковому порядку видаються одноразові тапочки і чистий рушник; – відвідувач проходить в кімнату, в якій створена затишна атмосфера. Відбувається знайомство з массажистками; – клієнт йде в ванну кімнату, приймає душ. Після цього чоловік проходить в приміщення, в якому дівчата виконують еротичний масаж. Сеанс проводиться в романтичній обстановці, що сприяє релаксації; – оголена дівчина робить боді масаж, доводячи клієнта до повного розслаблення; – під час сеансу чоловік отримує незрівнянні відчуття і доводиться до екстазу. Інтимний масаж покращує настрій, попереджає виникнення хвороб, подовжує життя. З салону клієнт йде повністю задоволеним.

Хочете поринути в світ еротичних радостей в Києві?

В салоні «Bodylux» Вас чекає маса приємних вражень. У нас працюють гарні дівчата, молоді, але володіють достатнім досвідом. Вони доставляють відвідувачам неймовірне задоволення і переносять їх в іншу реальність! Еротичний масаж це особливий вид масажу, який дарує неповторні відчуття. Він сприятливо діє на здоров’я, що сприяє максимальному розслабленню.

Як виконується еротичний масаж?

Салон эротического массажа КарменВ ході сеансу чоловік забуває про насущні проблеми і турботи. Він насолоджується кожним моментом і отримує безмірне задоволення. В якості розваги та відпочинку еротичний масаж краще ніж «платний секс», а також краще ніж стриптиз. Цей вид масажу проводиться з використанням різноманітних ароматичних масел. Вони мають заспокійливу і розслабляючу дію. Масла підсилюють ефект від масажу, наповнюють кімнату приємними ароматами і створюють чуттєву атмосферу. Клієнти салону занурюються в комфортну обстановку. Сеанс проходить в красивому приміщенні, при запалених свічках або приглушеному світлі. Звучить приємна музика. Чарівна дівчина робить ніжні руху, які поступово стають швидкими і дразливішими. Вона робить масаж до тих пір, поки чоловік не отримає справжню насолоду. Скориставшись послугами нашого закладу один раз, клієнти приходять в салон «Bodylux» знову і знову, цілодобово, сім днів на тиждень. Вони влаштовують собі маленькі свята і заряджаються позитивною енергетикою. Зателефонуйте нам прямо зараз! Салон «Bodylux» не надає сексуальних послуг. При виконанні еротичного масажу обов’язково дотримуються наступні моменти:

  • Масаж виконує повністю оголена дівчина. Чоловік також повністю роздягається
  • Дівчина з шикарними формами виконує масаж руками, грудьми, сідницями і іншими частинами тіла.
  • Сексуальний масаж проводиться без інтимного контакту.
  • Масажистка умілими рухами доводить відвідувача салону до екстазу. Клієнт залишається задоволеним і щасливим.