Види еротичного масажу

Ангельський масаж

Ангельський масаж еротичний масаж в Києві, спочатку якого дівчина своїми ніжними поцілунками і ласками запрошує Вас в свій світ чутливості і еротизму. Ангельський еротичний масаж проходить в інтимній, теплій обстановці і є дуже ніжним і легким масажем всього тіла. Він виконується не тільки поцілунками. Але і м’якенька кінчиками пальців чарівною масажистки. Закінчується масаж еротичної частиною бодімасажем (масаж грудьми, животиком, сідницями).

Масаж Пані

Шукайте гострих відчуттів, приїлися старі традиції і сірі будні? Масаж «Пані» це ковток неприборканої свіжості і новизни для Вашого відпочинку, для Вашої життя Саме для Вас розроблена нова програма рольової гри еротичний масаж Пані. Сувора і непохитна Пані буде господинею цього дійства: доручення, повчання і накази вона в прямому сенсі змусить Вас відчути задоволення! Вибір виду гри і атрибутики виключно за Вами. Відчуйте себе «рабом», «Слугою» в руках вмілої Пані та господині Вашого неземного релаксу.

Королівський масаж

Королівський еротичний масаж в 4 руки. Цей спеціальний вид ось цього еротичного масажу Київ сприяє розвитку сексуального потенціалу і підсилює чутливість. Приємна музика, ароматичні масла і ніжні дотики дівчат за дуже короткий час подарують відчуття гармонії і задоволеності. Ви відчуєте прилив сил і зможете продовжити свій день в прекрасному настрої!

Піп шоу

Немов в довгоочікуваний гіпнотичний сон, ви неспішно ввійдете в затемнену кімнату і поринете в м’яку млість шоу. Єдиним глядачем унікального уявлення будете ви і тільки ви. Неяскравий світло осяє юну масажистку, розкішне тіло якої, підкоряючись такту музичного супроводу, відкриє вам найпотаємніші таємниці і бажання. Гнучка, ніжна, пристрасна, чарівна і недосяжна як зоряна далечінь, вона здасться феєрію світу чоловічих фантазій і мрій, ступила на землю лише для того, щоб порадувати вас. Вона зупинить протягом часу, щоб ви змогли повною мірою насолодитися її мистецтвом танцю і ласк. Її плавні рухи, народжені передчуттям екстазу, дозволять розслабитися і насолоджуватися прекрасним шоу.

Масаж Богиня

Згідно індійської філософії, на маківці розташована активна точка (чакра), яка є найвищим енергетичним центром людини, що з’єднує всі канали, по яких тече життєва сила. Тому антистресовий масаж голови «просвітлює» розум, покращує пам’ять, загострює сприйняття, а також відкриває свідомість для обміну енергіями. Ледь вловимий, чарівний пряний аромат в кімнаті нашого затишного масажного салону обволікає Вас, і, за мить, душа занурюється в гостре передчуття тілесного задоволення. В цей час, продовжуючи Антистресовий масаж, руки ласкавою Богині легенько погладжують Вашу голову.

Французький масаж

Чуттєва відверта програма, яку дівчина почне з еротичної частини. Потім дівчина зробить вам класичний масаж і перейде до розслаблюючій частини. Ви зможете відпочити і насолодитися приємними відчуттями.

Царський масаж

Ніжні дотики тонких жіночих пальців подарують вам хвилини гармонії і умиротворення. Протока масло на вашу і свою шкіру, масажистка почне плавно і, разом з тим, пристрасно струмувати своїм тілом на вашу. Дотики її грудей і живота, що розбурхують уяву руху струнких стегон, дражливий перехід від екзотичних технік масажу до класичних і назад, поступово доведуть вас до піку збудження і, нарешті, релаксу.

Масаж Фея

Ваше тіло і душа вимагають справжнього відпочинку і розслаблення? Ви жадаєте свіжих і незабутніх емоцій? Незвичайні і приємні відчуття від дотику до пружного жіночого тіла поєднують як лікувальний ефект, так і величезну порцію задоволення. У цій програмі ви можете уявити себе в ролі майстра і дати можливість отримати задоволення нашої дівчині.

Vipмасаж

Ніжні руки, що ковзають по вашому оголеного тіла; пальчики, розминають напружені м’язи навіть у самих затишних куточках, дівчина, що ковзає по вашій спині затверділими від порушення сосками; запах пахощів, розслабляючий і збудливий одночасно; приємна музика. Це набір для справжніх цінителів, які знають, чого хочуть від життя. Це – справжня насолода. Поверніть своєму тілу чуттєвість, відчуєте себе дійсно бажаними.